PF 2019

21.12.2018     Jiří Beneš

Vánoce patří v České republice k největším a nejoblíbenějším svátkům.

Ulice rozzářené tisíci světel, slavnostní výzdoba a koledy znějící na každém kroku nenechají nikoho na pochybách, že je tu jedno z nejkrásnějších období v roce.

Předzvěstí blížících se Vánoc je doba adventní. Především ve městech se v tuto dobu rozsvěcují vánoční stromky, na náměstích se zřizují vánoční trhy. V době předvánoční se také konají různé besídky, vystoupení, koncerty a dokonce i vánoční turnaje. Také žáci naší školy se zapojili.

Na vystoupení ve Vánočním domě v Karlových Varech se náš pěvecký sbor v čele s paní učitelkou Lianou Jíchovou postaral o nádherné zpestření vánoční atmosféry pro všechny návštěvníky.

Další vystoupení následovalo 12.prosince v kostele svaté Kateřiny v Chomutově, které bylo tak zdařilé, že je chválili úplně cizí lidé a gratulovali naší škole k báječným žákům a paní učitelce.

19.prosince proběhlo vystoupení naší školy ve stanu na náměstí, které se také velmi povedlo. Děkujeme opět paní učitelce Jíchové a paní učitelce Hégrové.

Děkujeme všem kteří výborně reprezentovali naší školu.

Další žáci 14. prosince reprezentovali naši školu ve vánočním turnaji sálové kopané kde starší žáci obsadili 3. místo a mladší žáci 7. místo. Děkujeme všem fotbalistům a panu učiteli Klimešovi.

Nyní se ale již všichni těšíme na vánoční prázdniny a HLAVNĚ na Štědrý den. Každá rodina dodržuje vánoční tradice a zvyky, které patří právě jen ke svátkům vánočním a ke každé rodině. Já vám přeji krásné a radostné prožití těchto kouzelných svátků, mnoho radosti a pohody  a abyste na sebe všichni byli hodní.

Milé paní učitelky, milí páni učitelé a všichni co se o nás dobře staráte

Za všechny žáky naší školy a školního parlamentu vám přejeme krásné prožití Vánočních svátků. Odpočiňte si od nás a pohodový nový rok. A všem žákům, ať pod stromečkem máte to co si přejete, užijte si Vánoce a hlavně hodně dárků.

Všem rodičům, kamarádům, přátelům a známým přejeme vše nej v roce 2019

Děkujeme a pro tento rok se s vámi loučí váš žákovský parlament.