Víkendové soustředění pěveckého sboru Hlásek

1.3.2019     Jiří Beneš

O víkendu 23. a 24. února pořádal náš starší pěvecký sbor Hlásek soustředění v naší škole s přespáním v budově školní družiny.

Na programu soustředění byla nejen intenzívní příprava na jarní vystoupení sboru, krajskou soutěžní přehlídku a další akce sboru, ale také zábavný večer a hudební dílny, kde si děti vyzkoušely ve skupinkách základy hry na kytaru, práci s rytmickými nástroji a hru na boomwhackers, nebo-li ozvučné roury.

Soustředění se nám povedlo a udělali jsme opravdu kus práce. Můžete se přesvědčit a přijít se podívat na náš jarní koncert do kostela sv. Kateřiny ve středu 17. dubna.

Děkuji všem svým zpěváčkům, paní učitelce Bohunce Rýznerové a panu asistentovi Míšovi Gučkovi za skvělou stravu a Hance Jíchové za hudební doprovody a podílení se na celé organizaci soustředění a přípravu her v čase volna.

Liana Jíchová