ŽÁKOVSKÁ FUTSALOVÁ LIGA VÁCLAVA ČECHA  2018 / 2019

ŽÁKOVSKÁ FUTSALOVÁ LIGA VÁCLAVA ČECHA 2018 / 2019

26.11.2018     Jiří Beneš

Skupina B - starší žáci

Odvetnými zápasy pokračovala v Městské sportovní hale v Chomutově Žákovská futsalová liga Václava Čecha a hrála se skupina B starších žáků. Po úvodním turnaji to měli nejlépe rozehrané ZŠ Studentská Jirkov a ZŠ Březno. Hráči ZŠ Března roli favorita zvládli, získali sedm bodů a zaslouženě postoupili do finálového turnaje soutěže. Opačně se dařilo ZŠ Studentské, když vyhrála jen jeden zápas a nakonec skončila až na třetím místě. V tomto turnaji výrazně zabrala ZŠ Písečná, když si vybojovala sedm bodů. Tím se o jeden bod dostala před ZŠ Studentskou a zajistila si také účast ve finálovém turnaji. Čtvrté místo patří ZŠ Kadaňské a společně se ZŠ Studentskou si zahrají turnaj O pohár CHLMF, který je určen pro týmy na třetím a čtvrtém místě základních skupin. Po vstřelení deseti branek se na první místo v tabulce střelců prostřílel Stanislav Uhlíř ze ZŠ Písečné Chomutov. Organizačně turnaj vedl Martin Jackl a zápasy řídili rozhodčí CHLMF Vladimír Novotný a Luboš Neumayer.

Výsledky : ZŠ Kadaňská – ZŠ Studentská Jirkov  0 : 3  (0:1)  N. Soběslavský 3, ZŠ Písečná – ZŠ a MŠ Březno  1 : 1  (0:1)  R.Kanči – P. Reichl, ZŠ Písečná – ZŠ Studentská Jirkov  6 : 2  (3:1)  S.Uhlíř 5, A. Pospíšil – N.Soběslavský 2, ZŠ Kadaňská – ZŠ a MŠ Březno  1 : 6  (0:3)  Hroníček – P.Reichl 3, O.Vršata 2, J.Stěhule, ZŠ Písečná – ZŠ Kadaňská   5 : 2  (2:1)  S.Uhlíř 5 – D.Hroníček,J.Šulko, ZŠ a MŠ Březno – ZŠ Studentská Jirkov  3 : 0  (0:0)  J.Stěhule 2, P.Reichl.

Tabulka :

1. ZŠ a MŠ Březno                           6          4          1          1          18: 9               13

2. ZŠ Písečná Chomutov                 6          3          1          2          18:12              10

3. ZŠ Studentská Jirkov                  6          3          0          3          12:12                9

4. ZŠ Kadaňská Chomutov             6          1          0          5          5:20                 0

Tabulka střelců :  1. S.Uhlíř (ZŠ Písečná Chomutov)  12 branek, 2. N.Soběslavský Vaňó (ZŠ Studentská Jirkov)  10 branek, 3. P.Reichl (ZŠ Březno)  7 branek.