Puškinův památník - republiková přehlídka

10.6.2019

Ve čtvrtek 6.6. se uskutečnila v Praze celostátní přehlídka vítězů krajských kol v recitaci a zpěvu v ruském jazyce - „Puškinův památník“. Naši školu reprezentovali: Anastazia Tsepeleva a Daniel Fedák  z 8.ročníku v hudebním oboru a Oleksandra Yuza a Tereza Tschernayová ze 4.ročníku v kolektivní  recitaci.

Velkého úspěchu dosáhla právě děvčata ze čtvrté třídy, která se  svým vystoupením nejenomže zvítězila, ale navíc obdržela i zvláštní cenu poroty. Tu ohromila svou bezprostředností a skvělým výkonem.

Mezi hudebníky se rozhodně neztratila ani Anastazie svým zpěvem a Daniel jakožto vynikající hudebník kytarovým doprovodem.

Všem výše uvedeným děkujeme za vynikající reprezentaci školy a přejeme spoustu úspěchů do dalších vystoupení.